Par mums

Autorepublika.lv pamatdarbība ir mazlietotu auto tirdzniecība. Visi auto, kas ir mūsu piedāvājumā, tiek īpaši izvēlēti un pārbaudīti, kas dod pārliecību par atbilstošu automašīnas tehnisko stāvokli.

Mums katram ir savi individuāli paradumi, un mēs katrs savā automašīnā pavadām citādu laika daudzumu. Tādēļ mums katram ir arī citādas prasības par automašīnas garantijas nodrošinājumu. Autorepublika piedāvā garantijas risinājumu, kas maksimāli atbilst visām Jūsu vajadzībām. Ar 2014. gada 10.februāri Autorepublika mazlietotām automašīnām piešķir 6 mēnešu garantiju! Jūs iegūstat visaptverošu nodrošinājumu un sirdsmieru negaidītiem remontu izdevumiem visām galvenajām automašīnas sastāvdaļām.

Iegādājoties auto mūsu uzņēmumā, jūsu papildus ieguvums būs:

  • Automašīna ar garantiju,
  • Automašīna ar apstiprinātu servisa vēsturi,
  • Automašīna ar oriģinālu nobraukumu,
  • Automašīna ar komplektācijas izdruku,
  • Automašīna, kuras cenā iekļauta reģistrācija CSDD un tehniskā apskate,
  • Automašīnas kvalitātei atbilstoša cena,

Lai pārliecinātos par auto kvalitāti – visus auto pirms iegādes, iepriekš sazinoties ar pārdošanas konsultantu, var apskatīt Autorepublikas salona telpās Sporta ielā 15, Rīgā (3.stāvā), kā arī veikt testa braucienu.

Autorepublikas komandas galvenais uzdevums ir uzzināt klienta vēlmes un piedāvāt tādu auto, kas vizuāli, tehniski un cenas ziņā atbilst Jūsu pieprasījumam, kā arī nevainojami kalpos turpmākos gadus. Mūsu moto ir piedāvāt tādu auto, ar kādu paši attiecīgajā situācijā būtu gatavi braukt.

Ja mūsu piedāvājumā šobrīd nav tieši tādas automašīnas, kādu Jūs esat iecerējis nopirkt –labprāt uzklausīsim Jūsu vēlmes un atradīsim Jūsu tehniskajām prasībām atbilstošu auto. Jaunu auto piegāde Autorepublikā notiek katru otro nedēļu.

Ja Jūsu auto iegādei ir nepieciešams papildus finansējums, mūsu kolēģi palīdzēs Jums nokārtot līzingu ar Jums piemērotiem finanšu atmaksas noteikumiem.